top of page
Пошук

Історія Успіху!

Перша закрита вакансія - Lead DevOps (Отримала бонус - 1500$) За рік з нуля до Тім Ліда команди рекрутерів!

Андрій: Привіт Маш) Доречі, скоро буде рівно рік як ти працюєш з нами... Розкажи, як все починалось і чого ти досягла за цей рік) Маша: Привіт, Андрій! Омг, дійсно скоро вже рік!!

Все починалось стандартно, як у всіх. Давно мріяла потрапити в світ ІТ, але, як зазвичай думає більшість, я ж гуманітарій, юрист з 10-річним стажем. Куди мені?!?!

Одного разу, випадково, я дізналась про курси IT-рекрутингу у компанії Djeda. Мені стало цікаво, хто такий рекрутер і що треба для того, щоб стати ІТ-рекрутером. Зв’язалась із тобою і ти запевнив, що якщо мені дійсно цікаво, то не буває нічого неможливого, а те, що не знаю, ти всього навчиш!

Я закінчила онлайн курси з індивідуальними консультаціями. Скажу чесно, це було не легко, так як я взагалі не знала нічого! Технічних знань не було, ІТ-сленг був незрозумілий, життєвий цикл розробки викликав паніку. Але завдяки консультаціям, потроху картина вимальовувалась, і я почала практикуватись на реальних вакансіях.

Все потроху набирало обертів, ти продовжував сапортити, а я навчалась. І ось омріяна закрита вакансія! І не аби яка, а на позицію Lead DevOps. Я була на сьомому небі від щастя, а також отримала ще більше мотивації продовжувати.

Продовжувала займатись пошуком кандидатів, потроху вчилась проводити співбесіді (як згадаю, як мені було страшно тоді, що аж смішно зараз 😊). Почала трохи сапортити новачків, з’явилась комунікація із клієнтами, отримала досвід проведення лекцій та вебінарів.

З часом з’являлось розуміння процесу, розуміння, як допомогти клієнту закрити його потреби бізнесу, а кандидатам отримати омріяний офер. Для мене дійсно важливо, щоб був 100% метч кандидата і компанії, щоб всім було комфортно і цікаво досягати спільної мети.

Потім в нас з'явилась команда (Наша Dream Team 😊), де я зараз Team Lead, і ми разом досягаємо неймовірних результатів! Розвиваємось разом, розширюємо клієнтську базу, створюємо власні продукти. Я отримую задоволення від того, чим займаюсь!

Світ ІТ не такий вже страшний і далекий, варто тільки спробувати 😉

55 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page