top of page
Пошук

Професійні рекрутери співпрацюють із QALight


Тренінг-центр QALight відтепер співпрацює з професійною рекрутинговою агенцією Djeda. А це означає, що наші студенти та випускники матимуть ще більше можливостей для влаштування на роботу, реалізації себе у сфері ІТ та беззаперечну конкурентну перевагу на ринку.

Багато людей, які мріють працювати у сфері ІТ, бояться спробувати свої сили, адже хвилюються, що не зможуть влаштуватися на роботу. Цей страх легко розвіюється конкретними діями. А саме: отриманням актуальних знань, опануванням практичних навичок та підтримкою професіоналів, які розкажуть, як діяти і підтримають на цьому шляху. Всі ці складові забезпечує навчання в QALight.

Як же зробити так, щоб замість «Ми вам перетелефонуємо», після якого зазвичай йде відмова, ви почули жадане «Вітаємо у нашій команді»? Важливим кроком на шляху до цього є ретельна підготовка до технічної співбесіди в компанії.

Тренінг-центр QALight пропонує пройти технічну співбесіду разом з експертами компанії, перш ніж йти на реальну співбесіду. Окрім цього, проходячи таку співбесіду із нашими партнерами, ви автоматично потрапляєте в іх базу кандидатів, які будуть пропонуватися ІТ компаніям.

Технічна співбесіда — це найважливіший етап відбору, бо саме тут вирішується, наскільки кандидати підійдуть для того чи іншого проєкту у компанії. Технічний експерт оцінює професійний бекграунд. Не всі навички, задачі можна вмістити у резюме. А от на інтерв’ю про них розпитують більш детально.

Ми пропонуємо: • Пройти співбесіду з технічним інтерв’юером; • Отримати розгорнутий фідбек після співбесіди; • Опрацювання поширених питань.

Кому актуально скористатися цією можливістю: • Спеціаліст рівня Junior, Middle, Senior; • Щойно отримали нову професію або закінчуєте навчання; • Ходите на співбесіди й отримуєте відмови в працевлаштуванні; • Вас не запрошують на співбесіди; • Боїтесь, що не впораєтеся з хвилюванням і завалите співбесіду.

Саме для вас ми розробили унікальну послугу “Технічна співбесіда”. Аби отримати деталі та скористатися цією послугою, просто звʼяжіться з нашим адміністратором у Telegram, і він розкаже всі деталі: @QALight_admin

Для студентів курсу «Базовий модуль тестування» ця пропозиція входить у вартість модуля. В рамках курсу «Як правильно скласти резюме та пройти співбесіду» Ви отримаєте практичні поради від професійного рекрутера-практика та якісно підготуєтеся до влаштування на свою першу роботу в ІТ.

Ваша робота-мрія стає ще ближчою разом із QALight.

34 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page