top of page

Ця Угода встановлює умови та правила використання веб-сайту https://www.djeda-tech.com/ та відповідних застосунків до нього (далі — Сайт).

Угода укладається між Користувачем і ФОП САМОЙЛЕНКО АНДРІЄМ ВАЛЕРІЙОВИЧЕМ, який діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (реєстраційний номер 2002290010002014339 від 29.09.2023) (далі — Адміністрація), власника Сайту, і регулює умови використання Сайту, його "піддоменів", програм, які перебувають у володінні та управлінні Адміністрації, а також послуги, які Адміністрація надає через Сайт та програми.

 

1. Загальні положення

 

1.1. Сайт https://www.djeda-tech.com/ надає різноманітні послуги користувачам, включаючи, але не обмежуючись, доступ до новин, інформаційних та довідкових ресурсів, програм навчання в режимі онлайн, та платформи для спілкування. 

1.2. Надання послуг користувачам Сайту https://www.djeda-tech.com/ регулюється умовами цієї Угоди користувача (далі — Угода). 

1.3. Використання Сайту свідчить про приєднання користувача до даної Угоди та згоду на всі її умови. 

1.4. Сайт та програми може використовувати лише особа, яка погодилася з усіма умовами цієї Угоди.

 1.5. Користувач має обов'язок уважно прочитати умови цієї Угоди перед використанням Сайту та програм. 

1.6. Особа, яка не приймає умови цієї Угоди (повністю або частково), не має права бути користувачем Сайту. Такій особі заборонено використовувати Сайт або програми, включаючи, але не обмежуючись, доступ до будь-якої інформації, розміщеної на Сайті та будь-яких послуг, що надаються через Сайт та програми. 

1.7. Умови цієї Угоди поширюються на всіх користувачів Сайту — як на тих, хто не мають особистого кабінету на Сайті (незареєстровані користувачі), так і на зареєстрованих користувачів, які мають особистий кабінет.

 1.8. Ця Угода є договором приєднання відповідно до положень статті 634 Цивільного кодексу України. Відвідуючи наш Сайт і взаємодіючи з його контентом, ви повністю погоджуєтеся з умовами цієї Угоди, підтверджуєте ознайомлення з ними і взаємно приймаєте на себе зобов'язання дотримуватися їх.

2. Визначення термінів:

 

2.1. Адміністрація (власник Сайту) — виконує певні адміністративні обов'язки, спостерігає за працездатністю Сайту, сервера, на якому розташований Сайт, обслуговує обладнання та програми Сайту, забезпечує розвиток Сайту, веде статистику відвідування, виконує обов'язки контент-менеджера, регулює своєчасне оновлення інформації.

 2.2. Користувач — особа, яка використовує Сайт. Користувачі можуть бути як зареєстровані, так і незареєстровані на Сайті. Реєстрація на Сайті здійснюється для отримання додаткових послуг, які надає Сайт.

 2.3. Угода Користувача — дана Угода, а також всі подальші її зміни і доповнення.

 2.4. Налаштування — це набір персональних налаштувань Користувача, встановлених ним під час реєстрації на Сайті або пізніше, які дозволяють Користувачу керувати своїм логіном, паролем, контактною інформацією, а також видаленням свого Особистого кабінету. 

2.5. Інформація на Сайті — це будь-яка інформація, розміщена на Сайті, включаючи повідомлення, дані в будь-якій формі, незалежно від їхнього подання, результати (об'єкти) інтелектуальної діяльності та інші дані відповідно до законодавства України. Використання інформації на Сайті допускається лише за умови дотримання обмежень, встановлених чинним законодавством України та цією Угодою. 

2.6. Інформаційні повідомлення — це будь-яка інформація, яка не суперечить законодавству України і може надаватися Користувачам з метою інформування та/або навчання. 

2.7. Сайт — це веб-сторінка, доступна в Інтернеті, яка складається з об'єктів інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись, програмне забезпечення (комп'ютерні програми), графічний дизайн, бази даних, інформацію у текстовому, графічному, аудіо- та іншому форматах, розташовану в доменній зоні: djeda-tech.com. 

2.8. Використання Сайту — дозволено цією Угодою використовувати Сайт відповідно до його функціонального і цільового призначення, включаючи завантаження сторінок Сайту, використання його ресурсів та сервісів. 

2.9. Цільове використання Сайту — це отримання навчальної та довідкової інформації, участь у програмах навчання з метою підвищення рівня знань у галузі інформаційних технологій.

 2.10. Реєстрація — безкоштовний, добровільний процес, під час якого Користувач створює свій особистий кабінет та заповнює базу даних інформацією про себе. Реєстрація здійснюється відповідно до умов цієї Угоди і включає подання достовірної інформації про себе. 

2.11. Програми (прикладні програми) — це програмні продукти, які можуть бути використані Адміністрацією для забезпечення повноцінного функціонування Сайту та участі Користувачів. 

2.12. Партнери — це фізичні чи юридичні особи, які мають договірні відносини з Адміністрацією та мають право розміщувати на Сайті інформацію, яка не суперечить законодавству та цілям Сайту. Також їхні Інформаційні повідомлення можуть бути відображені та/або відправлені Користувачам.

 2.13. Особистий кабінет — це розділ Сайту, доступний через програми Сайту, де міститься особиста інформація Користувача та інші анкетні дані, які може розмістити тільки Користувач. Один Користувач може мати лише один Особистий кабінет на Сайті.

 2.14. Дані авторизації — це логін та пароль Користувача, необхідні для ідентифікації Користувача під час використання Сайту або Програм і отримання доступу до персоналізованої інформації, включаючи Особистий кабінет Користувача та/або додаткові функції. 

2.15. Навчання — це добровільна, платна участь Користувача у програмі онлайн навчання за вибраним курсом, яка надається Користувачу через Сайт. 

2.16. Cookie — це фрагменти даних, створені Сайтом та збережені на комп'ютері (в браузері) Користувача у вигляді одного або декількох файлів. Cookie не містять особистих даних і можуть бути вимкнені Користувачем в будь-який момент.

3. Предмет Угоди

 

3.1. Адміністрація надає Користувачеві можливість перегляду та завантаження інформації з Сайту виключно в навчальних та інформаційних цілях з метою особистого некомерційного використання. 

3.2. Забороняється вносити зміни в матеріали Сайту або використовувати їх для будь-яких інших цілей, що не передбачені цією Угодою. 

3.3. Будь-яке використання інформації з Сайту на інших веб-сайтах, ресурсах або в комп'ютерних мережах заборонене. 

3.4. Інформація та Послуги, які Користувач отримує через Сайт, надаються виключно в навчальних та інформаційних цілях, якщо інше не визначено цією Угодою. 

3.5. Інформацію та Послуги, які Користувач отримує через Сайт, можуть бути використані Користувачем у професійній діяльності з метою надання консультацій та/або послуг в сфері інформаційних технологій, однак відповідальність за такі послуги та/або консультації та їх наслідки покладаються на Користувача виключно. 

3.6. Користувачі несуть відповідальність за власну оцінку та сприйняття інформації, отриманої з Сайту, і за її використання. 

3.7. Користувачі несуть відповідальність за дотримання законодавства України при використанні Сайту. 

3.8. Сайт може містити посилання на інші веб-сайти або ресурси третіх осіб. Адміністрація не несе відповідальності за такі веб-сайти та ресурси, зокрема, за їх доступність і за законність, повноту та коректність поширеної на них інформації.

4. Порядок доступу

 

4.1. Загальне користування Сайтом є відкритим і доступним та не вимагає обов'язкової реєстрації на Сайті.

 4.1.1. Реєстрація на Сайті необхідна для отримання доступу до додаткових сервісів (послуг) Сайту. Користувач реєструється на Сайті, створюючи Особистий кабінет.

 4.2. Для реєстрації Користувач надає своє ім'я та адресу електронної пошти. Користувач також встановлює пароль для доступу до свого Особистого кабінету.

 4.3. Користувач гарантує, що його реєстраційні дані є правдивими, точними та актуальними, і зобов'язується оновлювати ці дані при змінах. 

4.4. Користувач несе відповідальність за збереження конфіденційності та безпеки свого імені користувача та пароля до Особистого кабінету. 

4.5. Користувач несе відповідальність за всі дії, що виконуються з його Особистого кабінету. Поки не доведено інше, будь-які дії, здійснені з використанням його Особистого кабінету та/або його імені користувача і пароля, вважаються виконаними самим Користувачем. 

4.6. Адміністрація не несе відповідальності за несанкціонований доступ до інформації Особистого кабінету користувача. 

4.7. Доступ до програм онлайн навчання на Сайті мають тільки Користувачі, які оплатили таке навчання та надали Адміністрації необхідну інформацію для участі в онлайн навчанні. 

4.8. Якщо виявиться, що Користувач надав недостовірну або свідомо неправдиву інформацію, Адміністрація залишає за собою право видалити Особистий кабінет Користувача з Сайту без попереднього повідомлення Користувача. 

4.9. Видалення Особистого кабінету Користувача Адміністрацією не потребує подальших пояснень і не потребує згоди Користувача. 

4.10. Адміністрація має право на власний розсуд обмежувати доступ Користувачів до окремих розділів Сайту та обмежувати можливості використання Сайту.

5. Права та обов’язки Користувачів та Адміністрації

 

5.1. При користуванні Сайтом Користувач та Адміністрація зобов'язані дотримуватись чинного законодавства України та умов цієї Угоди. 

5.2. Права та обов'язки Користувача 

5.2.1. Користувач може використовувати Сайт лише в межах прав та способів, визначених цією Угодою та іншими правилами, які Адміністрація розмістила на Сайті. 

5.2.2. Користувач має право користуватися Сайтом з урахуванням таких обмежень та правил:

 • Особистий кабінет на Сайті може використовувати виключно особисто Користувач.

 • Увесь вміст, розміщений Користувачем, повинен відповідати тематиці Сайту. Адміністрація залишає за собою право визначати відповідність або невідповідність інформації, розміщеної Користувачем, і має право видаляти невідповідну інформацію без попереднього повідомлення Користувача. 

    5.2.3. При користуванні Сайтом Користувачу заборонено:

 • Поширювати релігійну, расову або міжнаціональну ворожнечу.

 • Порушувати права та свободу, честь та гідність будь-якої особи.

 • Ображати будь-кого.

 • Використовувати нецензурну лексику, навіть якщо вона прихована іншими символами.

 • Зловживати розміщенням неінформативної інформації.

 • Спровокувати словесну війну, яка не має відношення до основної дискусії.

 • Створювати кілька Особистих кабінетів на Сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі.

 • Вживати дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману.

 • Надавати третім особам доступ до свого Особистого кабінету та/або логіна та пароля до Особистого кабінету.

 • Реєструвати Особистий кабінет від імені ім'я користувача або іншої особи без їх згоди, окрім випадків, передбачених законодавством України.

 • Розміщувати інформацію, яка порушує права на товарні знаки, промислову власність або інші об'єкти інтелектуальної власності, належать Адміністрації, іншим користувачам, партнерам чи третім особам.

 • Розміщувати інформацію, яка порушує права та законні інтереси інших осіб (включаючи фотографії та відео, де головним об'єктом є людина, якщо вона не надала згоду на їх розміщення на Сайті).

 • Розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного або образливого характеру.

 • Використовувати будь-які програми для автоматизованого збору інформації на Сайті.

 • Здійснювати незаконний збір, систематизацію, зберігання або поширення персональної інформації інших користувачів.

 • Намагатися отримати доступ до Особистого кабінету або логіна та пароля іншого Користувача будь-якими засобами, включаючи обман, зловживання довірою, підбір логіна та пароля тощо.

 • Розміщувати комп'ютерні віруси або програми, що можуть перервати нормальну роботу комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення та засобів зв'язку будь-яких осіб.

 • Підробляти заголовки або вживати інші маніпуляції для обходу обмежень, встановлених для доступу до Сайту, спроби обійти захисні технологічні заходи, пов'язані з використанням Сайту.

 • Відправляти, завантажувати, передавати або іншим чином поширювати інструменти впливу на трафік, а також "ланцюжки, піраміди", рекламу або спам.

 • Використовувати Сайт для здійснення підприємницької діяльності чи одержання прибутку.

 • Завантажувати, зберігати, публікувати на Сайті інформацію з інших ресурсів Інтернету, копіювати, поширювати чи давати доступ до інформації Сайту третім особам, які не є користувачами Сайту.

 • Розміщувати інформацію та об'єкти, які можуть порушити права та законні інтереси інших осіб, включаючи інформацію, що містить загрози, образи, принижує гідність чи ділову репутацію, порушує приватне життя будь-яких осіб.

 • Використовувати Сайт для інших цілей, ніж ті, що передбачені цією Угодою. 

5.3. Права та обов'язки Адміністрації 

5.3.1. Адміністрація залишає за собою право в будь-який момент робити такі дії без попередження:

 • Записувати або попередньо переглядати матеріали для користувачів на Сайті.

 • Аналізувати статистику користування Сайтом.

 • Видаляти вміст публікацій Користувача, який, на думку Адміністрації, не відповідає цій Угоді.

 • Заблокувати або обмежити доступ Користувача, який порушив умови використання Сайту.

 • Визначати вміст Сайту, інформацію, яка розміщена на Сайті, і послуги, які надаються користувачам.

 • Надавати платні і безкоштовні послуги користувачам.

 • Вносити зміни до цієї Угоди в односторонньому порядку.

 • Змінювати вартість і види послуг, а також терміни їх надання.

 • Використовувати матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, які знаходяться у відкритому доступі, для розробки рекламних матеріалів та їх подальшого розміщення на сайтах партнерів.

 • При допущенні Користувачем порушень цієї Угоди або в разі отримання скарги від іншого Користувача, Адміністрація має право тимчасово заблокувати Особистий кабінет Користувача до вирішення обставин.

 • В разі надходження скарги від Користувача на недобросовісні дії іншого Користувача, включаючи розміщення недобросовісної (недостовірної) інформації, порушення прав інтелектуальної власності будь-яких осіб або інші дії Користувача, які порушують цю Угоду, Адміністрація може передати докази правомірності скарги, її джерело та іншу інформацію Користувачу, на якого надійшла скарга.

 • Видаляти анонімні коментарі та повідомлення на Сайті.

 5.3.2. Адміністрація зобов'язується:

 • Сприяти розміщенню на Сайті достовірної та актуальної інформації.

 • Забезпечувати конфіденційність повідомлень та дотримуватись конфіденційності інформації про користувачів Сайту, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

 • Бути об'єктивними при прийнятті рішень щодо користувачів.

 • Забезпечувати функціональність Сайту.

 • Дотримуватись правомірності використання персональних даних користувачів відповідно до вимог законодавства України та умов використання Сайту.

 •  

6. Відмова від гарантій

 

6.1. Адміністрація не може гарантувати точність, достовірність, повноту, а також правильність інформації, що розміщується на Сайті третіми особами, Партнерами або іншими Користувачами, і не несе відповідальності за її достовірність.

 6.2. Адміністрація не може гарантувати, що будь-яка інформація чи послуги на Сайті відповідають особистим очікуванням та вимогам Користувачів і безумовно задовольнять їх очікування.

6.3. Адміністрація не несе відповідальності перед Користувачами і третіми особами за можливі наслідки використання Сайту.

 6.4. Користувачі згодні використовувати Сайт на свій страх і ризик.

6.5. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які збитки, включаючи втрату грошей, зв'язків, репутації, потенційного прибутку, інших нематеріальних збитків чи спеціальних та непрямих збитків, що можуть виникнути, включаючи, але не обмежуючись такими ситуаціями:

 • Неправильного розуміння Користувачем умов використання Сайту, інформації на ньому, або трактування інформації на власний розсуд.

 • Помилок чи неточностей в контенті.

 • Затримок, відмов, помилок, чи неточностей будь-якого виду в послугах, наданих на Сайті.

 • Дій або бездіяльності будь-яких осіб.

6.6. Адміністрація не несе відповідальності за можливі збитки, які можуть бути завдані комп'ютерному обладнанню або іншому майну Користувача, а також за можливе зараження їх вірусами або втрату даних у зв'язку з відвідуванням Сайту, користуванням ним або інформацією, що завантажується Користувачем, і не має жодних зобов'язань у цьому контексті. 

6.7. Адміністрація залишає за собою право припинити роботу Сайту в будь-який момент без попередження і не нести будь-яких зобов'язань у цьому плані.

 

7. Права інтелектуальної власності

 

7.1 Усі права на Сайт належать Адміністрації.

 7.2 Сторони домовилися, що всі інформаційні та навчальні матеріали, а також техніки, методики і прийоми, у будь-якому форматі (включаючи зображення, відео, логотипи, графіку, звуки та інше), які стали відомі Користувачу завдяки використанню Сайту, охороняються авторським правом. 

7.3. Сторони домовилися, що всі права інтелектуальної власності на об'єкти інтелектуальної власності належать Адміністрації у повному обсязі з моменту створення таких об'єктів. 

7.4. Адміністрація також використовує об'єкти права інтелектуальної власності, які можуть належати іншим особам, на підставі відповідної ліцензії, договору або іншої законної підстави. 

7.5. Адміністрація надає Користувачеві обмежену, невиключну, відкличну ліцензію на використання об'єктів права інтелектуальної власності з метою виконання умов даної Угоди. Адміністрація не передає будь-яких прав інтелектуальної власності на такі об'єкти та не надає дозволу на їх використання в інших цілях, крім тих, що визначені цією Угодою.

8. Конфіденційність 

8.1. У випадку, якщо при використанні Сайту Користувачеві будь-яким способом стала відома інформація, яка відповідно до законодавства України вважається конфіденційною або комерційною таємницею, відносно Адміністрації, інших користувачів, Партнерів, третіх осіб, Користувачу заборонено зберігати, використовувати та поширювати таку інформацію.

8.2. Користувач розуміє і погоджується з тим, що розміщуючи на Сайті інформацію, у відношенні якої Користувачем самостійно не передбачено обмеження доступу, будь-яка третя особа може одержати доступ до цієї інформації.

 

9. Повідомлення про використання файлів cookie

9.1. Для отримання будь-якої інформації або запиту щодо використання файлів cookie на цьому Сайті, ви можете зв'язатися з нами за електронною адресою djedaonline@qmail.com.

9.2. Файли cookie використовуються лише для цілей, зазначених у цій Угоді.

9.3. Cookie - це невеликі текстові файли, які Сайт відправляє на пристрої користувачів, де вони зберігаються і можуть бути переслані на цей Сайт при наступних відвідуваннях тим самим користувачем (їх часто називають власними файлами cookie).

9.4. Користувач може авторизувати, заблокувати або видалити (повністю або частково) файли cookie, використовуючи відповідні можливості свого веб-браузера. Зверніть увагу, що вимкнення всіх або деяких технічних файлів cookie може призвести до обмеженого відображення сторінок та обмеженого функціонування Сайту.

9.5. Більше інформації про різновиди файлів cookie, їх роботу та особливості можна знайти на безкоштовному сайті https://allaboutcookies.org/

9.6. Докладніше про обробку персональних даних можна дізнатися в Згоді на обробку персональних даних. - посилання

 

10. Інші умови

 

10.1. Адміністрація має право вносити зміни у цю Угоду. Усі внесені зміни будуть доступні у вигляді нової редакції Угоди. 

10.2. Усі зміни Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. 

10.3. Використовуючи послуги або Сайт, Користувач підтверджує свою згоду з новими умовами Угоди в редакції, яка діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту. 

10.4. Користувач надає Адміністрації право надсилати йому повідомлення, що містять інформацію про Сайт, послуги або рекламний характер. 

10.5. У випадку, якщо будь-яка частина цієї Угоди визнається недійсною або нездійсненною, інші положення Угоди залишаються в силі. 

10.6. Відмова кожної зі Сторін від будь-якого положення або умови цієї Угоди, або будь-яке їх порушення не скасовує дійсність цього положення або умови. 

10.7. Сайт надається "як є". Адміністрація не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну й безпомилкову роботу, а також схоронність особистого кабінету Користувача й інформації, розміщеної Користувачем на Сайті. 

10.8. Адміністрація може в будь-який момент без повідомлення Користувача передати свої права за цією Угодою третій стороні. 

10.9. До цієї Угоди та до всіх правовідносин між Адміністрацією та Користувачем, що виникають у зв'язку з використанням Сайту, застосовується законодавство України. Кожна сторона незаперечно згодна з тим, що відповідні суди України мають юрисдикцію відносно будь-яких претензій, суперечок або розбіжностей, що стосуються цієї Угоди та використання Сайту.

bottom of page